Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops Cold War – znamy datę rozpoczęcia beta testów

Według przecieku, beta testy Call of Duty: Black Ops Cold War zostaną podzielone na dwie tury. Pierwsza z nich wystartuje na początku października.

Najnowsze trailery Call of Duty: Black Ops Cold War ujawniły nam termin premiery gry oraz platformę, na której rozpoczną się beta testy. Najpierw trybu multiplayer zakosztują właściciele PS4. Dzięki nowemu przeciekowi ze strony arabskiego sklepu Modern Warfare, poznaliśmy datę zamkniętych beta testów. Serwery dla pierwszych graczy zostaną uruchomione 8 października.

Early Access for the Open Beta starting October 8 and will be available on PS4 first – mogliśmy przeczytać na stronie Modern Warfare

W zamkniętych testach wezmą udział wyłącznie osoby, które zakupią grę w przedsprzedaży. Biorąc pod uwagę organizację testów poprzednich części COD, i te będą trwać przez 4 dni. Aczkolwiek nie będzie to jedyna szansa, aby na własnej skórze sprawdzić, co nowego w trybie sieciowym zaoferuje studio Treyarch.

Zapisy do drugiej tury testów zostaną przeprowadzone dla wszystkich graczy, niezależnie od posiadanej platformy. Wtedy to prawdopodobnie będzie sprawdzana optymalizacja i balans dla rozgrywki z krosowanej, między platformami PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się