Call of Duty: Black Ops Cold War – nowy trailer. Gra pokazana na PS5

Call of Duty: Black Ops Cold War – nowy trailer. Gra pokazana na PS5
Newsy PC PS4 Xbox Series

W końcu możemy zobaczyć konkretny trailer COD: Black Ops Cold War. Gra zabierze nas do roku 1981, gdzie „ciche wojny” rozgrywane były na wielu frontach. Produkcja pokazana została w wersji na konsolę PlayStation 5.

Najnowsza odsłona pierwszoosobowego shootera wreszcie została odpowiednio zapowiedziana. Twórcy udostępnili w sieci trailer Call of Duty: Black Ops Cold War. Jak wskazuje sam tytuł gry, przeniesiemy się do czasów, gdy informacja była cenniejsza od pełnego magazynka, a konspiracja bardziej efektywna od wojny totalnej. Call of Duty: Black Ops Cold War ma zadebiutować jeszcze w tym roku, 13 listopada.

Prezentacja gry choć krótka, to jednak treściwa i pełna zróżnicowanej akcji oraz scenerii. Trailer może sugerować, że wejdziemy w buty różnej klasy „żołnierzy” – będzie to cichy agent działający na terenie dawnych Niemiec i typowy trep od zadań specjalnych. Będą oni podlegać pod bezpośrednie rozkazy Ronalda Reagana, a więc prawdziwego prezydenta USA. Możliwe, że tym razem będziemy mieć do czynienia z historią, która choć po części będzie pokrywać się z wydarzeniami z okresu Zimnej Wojny.

Oprócz kampanii single player, przygotowane zostały tryby do gry online – standardowy dla serii tryb multiplayer oraz kampania z zombie. W sieci postrzelamy o wiele szybciej niż nastąpi premiera pełnej wersji; w ramach early access tryb multiplayer przetestujemy już 9 września.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie