Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 – Treyarch odpowiada, co myśli o modach do nadchodzącej gry

Deweloperzy na pewno nie zapewnią wsparcia dla modów na premierę Call of Duty: Black Ops 4, lecz furtka jest otwarta.

Studio Treyarch przyznaje w odpowiedzi na pytanie jednego z graczy na Twitterze, że bardzo sobie ceni społeczność moderów, lecz Call of Duty: Black Ops 4 nie zapewni w dniu premiery wsparcia dla modyfikacji.

Deweloper dodaje jednak, że w późniejszym czasie takie wsparcie jest możliwe. Nie jest to jednoznaczne stwierdzenie, że w Black Ops 4 pojawią się mody, lecz twórcy gry wyraźnie dają do zrozumienia, że chcieliby zapewnić nam takie atrakcje.

Przy okazji dowiedzieliśmy się (dzięki DSO Gaming), że pecetowa wersja gry będzie posiadała na starcie blokadę fps-ów w trybie Blackout. Początkowo będzie to poziom 120 klatek animacji na sekundę, lecz później limit zostanie podwyższony do 144 fps-ów, a ostatecznie całkowicie zniesiony. Jeśli chodzi natomiast o tryb zombie i inne tryby wieloosobowe, tutaj nie będzie żadnych kagańców na płynność już od dnia premiery.

Przypominamy, że Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się już 12 października tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%