Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 3 oraz nowy Resident Evil jesienią tego roku?

To plotki, lecz w przypadku CoD z dwóch niezależnych źródeł.

Jak wiemy nie od dzisiaj, nad nową odsłoną Call of Duty pracuje już studio Treyarch, które ma w swoim dorobku CoD: World at War, CoD: Black Ops i CoD: Black Ops 2. Te dwie ostatnie – co potwierdził prezes Activision – pozostają najlepiej sprzedającymi się częściami w historii marki.

Wiemy również, że nowe CoD zostanie wydane jesienią tego roku. Czy chodzi jednak o kolejne World at War, czy może będzie to kontynuacja Black Ops? Oficjalnie nic o tym jeszcze nie wiadomo, lecz wszelkie znaki na niebie wydaja się wskazywać, że chodzi jednak o tę pierwszą opcję.

Call of Duty: Black Ops 3 będzie nowym tytułem z serii, który zobaczymy w tym roku – twierdzą w najnowszym raporcie dotyczącym gier na konsole analitycy firmy SuperData. Wspomniano w nim również, że jeszcze tej jesieni mamy zagrać w nową odsłonę Resident Evil oraz Halo.

Na temat nadchodzącego CoD ponownie wypowiedział się również znany branżowy insider shinobi602. Według niego to właśnie Black Ops 3 jest tytułem, który właśnie powstaje. Co tym razem shinobi602 nam do zakomunikowania? Na pytanie, czy w nadchodzącej odsłonie zobaczymy egzoszkielety odpowiedział, że sposób poruszania się będzie nieco inny niż w Advanced Warfare. Zatem zostaniemy osadzeni na ziemi? Według insidera zobaczymy coś innego w porównaniu ze starszymi odsłonami.

W to drugie możemy akurat uwierzyć w ciemno. Szef Activision osobiście zaznaczał, że nadchodzący tytuł będzie naładowany innowacjami.

CoD-Black-Ops-3-plotki

Jednak czy rzeczywiście jesienią zagramy w Black Ops 3 oraz nowego Resident Evil? Ani Activision, ani Capcom nic na ten temat nie mówią.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się