Potencjalne konkrety o Call of Duty 2023. Prezentacja gry i możliwa data premiery

Call of Duty 2023 w nowych szczegółach, w tym data pokazu
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

To kolejne już nieoficjalne pogłoski o nowym Call of Duty. Kolejna część z serii podobno ewoluowała z DLC w pełną produkcję. Kiedy beta i premiera?

Źródłem nowych informacji jest Tom Henderson; znany insider, który już wcześniej ujawnił potencjalne terminy betatestów nowej odsłony legendarnej serii gier. Na Insider-Gaming pojawił się artykuł, w którym leaker podzielił się potencjalną datą pokazu. Istnieje spora szansa, że Activision będzie trzymało się tradycji i do zapowiedzi dojdzie w sierpniu.

Chociaż szczegóły na temat tego, co się wydarzy, są nadal skąpe, rozumie się, że gra zostanie ujawniona, podobnie jak jej poprzedniczki, poprzez jakąś formę wydarzenia w grze. Call of Duty Black Ops Cold War i Vanguard zostały ujawnione w ramach oryginalnego Warzone, podczas gdy Modern Warfare II został ujawniony podczas specjalnego wydarzenia COD NEXT.

– informuje Henderson

Ponoć Activision obecnie myśli nad prezentacją 1 sierpnia. Jednocześnie nie ma sensu nastawiać się na pokaz nowego CoD-a w trakcie PlayStation Showcase, które ma odbyć się już w tym miesiącu.

Dostaliśmy również kolejne zapewnienie, iż będzie to kolejna odsłona “nowego” podcyklu Modern Warfare. Nie znamy jednak oficjalnego tytułu (zdziwię się, jeżeli nie będzie to Modern Warfare III, ale ponoć istnieje taka szansa). Za tytuł odpowiadać ma tym Sledgehammer Games, ale pomaga im m.in. Infinity Ward. Podobno Call of Duty 2023 ukaże się na rynku już 10 listopada 2023 roku. Więcej informacji z wcześniejszych przecieków (w tym daty testów) znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie