Nowy Burnout powstaje? Nietypowy przeciek od samych twórców

Burnout
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Gracze od lat wyczekują premiery nowej odsłony kultowej serii Burnout. Pragnienie arcade’owych wyścigów jest ogromne, a zapowiedzi jak do tej pory brak. To jednak może się zmienić. Pewne studio samo przygotowało nietypowy wyciek sugerując, że pracują nad grą wyścigową. Całkiem możliwe, że będzie to kolejna odsłona omawianej marki. Marzenia jednak się spełniają!

Burnout powraca? Nietypowy wyciek

Często informujemy was o wyciekach czy plotkach, do których dotarli znani insiderzy. Wspomniane wycieki mogą przybierać różne formy, ale z reguły ich działanie jest podobne — niekontrolowany przepływ informacji wyciąga jakieś dane ze studia, a te niewiele może z tym faktem zrobić. Świat lubi jednak stawać na głowie, dlatego dziś mamy dla was iście nietypową plotkę. Otóż za swoisty wyciek odpowiada samo zainteresowane studio. Przygotowali nietypowy teaser.

Stellar Entertainment opublikowało na swoim Twitterze wpis, w którym informują o pracy nad nową grą. Post okraszony został grafiką z napisem ostrzegającym przed wjechaniem w tył (czyjegoś auta?), a w samym wpisie użyto takiego określenia, jak “take downs”, co jest oczywiście grą słów i najpewniej nawiązuje do kultowej gry Burnout 3: Takedown. Tak przynajmniej sądzą absolutnie wszyscy komentujący. Czy faktycznie coś może być na rzeczy?

Zdecydowanie tak, bo na stronie dewelopera znajdziemy informację, iż pracuje od nad grą wyścigową na silniku Unreal Engine 5, która ma zostać wydana na PC i konsole najnowszej generacji. Poza tym rzut oka na ich portfolio jeszcze bardziej potwierdza, że faktycznie mogą pracować nad kontynuacją kultowej ścigałki. Do tej pory stworzyli m.in. remaster Burnout Paradise i remaster Need for Speed: Hot Pursuit.

Nie wiem jak wy, ale ja czekam na tę grę z niecierpliwością!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie