Burnout Paradise Remastered – zagraj przed premierą!

0 komentarzy

Data premiery Burnout Paradise Remastered została wyznaczona na 16 marca tego roku, lecz niektórzy już teraz mogą wcisnąć gaz do dechy i wypróbować grę.

Electronic Arts obiecało posiadaczom konsoli Xbox One opłacających abonament EA Access wersję trial nadchodzącego Burnout Paradise Remastered, którą będą mogli sprawdzić tydzień przed premierą wyścigów.

Obietnicy dotrzymano i tytuł został udostępniony we wspomnianej usłudze. Możemy bawić się przy pełnej grze przez okrągłe 10 godzin.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – data premiery na PC, Xbox One i Nintendo Switch

Przypominamy, że według wcześniejszych zapowiedzi EA, Burnout Paradise Remastered obejmuje oryginalną grę oraz osiem pakietów dodatków wydanych w ramach „Year of Paradise” (Nie zawiera pakietu „Oszczędzacz czasu”), w tym rozszerzenie świata gry w postaci Big Surf Island. Burnout Paradise Remastered wprowadza także szereg usprawnień technicznych poprawiających jakość grafiki, w tym tekstury o wyższej rozdzielczości, dzięki czemu gracze mogą podziwiać Paradise City w rozdzielczości 4K i w 60 kl./s na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X.

Poniżej możecie zobaczyć gameplay z wersji Burnout Paradise Remastered uruchomionej na konsoli Xbox One oraz porównanie grafiki, w którym sceny z nowej wersji zostały zestawione ze scenami z oryginalnej edycji gry odpalonej na PlayStation 3.

Burnout Paradise vs Remastered – porównanie grafiki

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się