Kultowe wyścigi zostaną odświeżone. Oto porównanie grafiki z oryginałem

0 komentarzy

Electronic Arts zapowiedziało niedawno oficjalnie odświeżona wersję kultowych wyścigów – Burnout Paradise Remastered. Pora sprawdzić, jakich poprawek w grafice możemy się spodziewać.

Oficjalny zwiastun Burnout Paradise Remastered posłużył YouTube’rowi skrywającemu się za pseudonimem Cycu1 do przygotowania porównania grafiki, w którym sceny z nowej wersji zostały zestawione ze scenami z oryginalnej edycji gry odpalonej na PlayStation 3. Tutaj warto przypomnieć, że remaster zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery została zaplanowana na 16 marca 2018 roku.

Battlefield 2018, FIFA 19 i inne nowe gry od EA. Wiemy, kiedy prezentacja!

Jak podają Elektronicy, Burnout Paradise Remastered obejmuje oryginalną grę oraz osiem pakietów dodatków wydanych w ramach „Year of Paradise” (Nie zawiera pakietu „Oszczędzacz czasu”), w tym rozszerzenie świata gry w postaci Big Surf Island. Burnout Paradise Remastered wprowadza także szereg usprawnień technicznych poprawiających jakość grafiki, w tym tekstury o wyższej rozdzielczości, dzięki czemu gracze mogą podziwiać Paradise City w rozdzielczości 4K i w 60 kl./s na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X.

Burnout Paradise Remastered będzie też na PC

Gra Burnout Paradise Remastered otrzymała kategorię PEGI 7 i będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. W tym roku pojawi się także wersja na PC na platformie Origin, po raz pierwszy przynosząc graczom pecetowym dodatek Big Surf Island. Abonenci EA Access będą mogli zagrać w Burnout Paradise Remastered przed światową premierą, już 9 marca 2018 r., dzięki przedpremierowej wersji próbnej.

Burnout Paradise vs Remastered – porównanie grafiki

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się