Pojawiło się parę ciekawych informacji na temat kolejnej gry Bungie

Destiny 2 The Witch Queen - zrzut ekranu ze zwiastuna
PC PS4 PS5

Bungie pracuje w pocie czoła nad kolejną grą. Marka Destiny idzie chwilowo w odstawkę, ale wiemy, iż twórcy nie porzucą idei gry-usługi.

Teraz gdy nad Bungie czuwa PlayStation, kolejna gra studia zapowiada się jeszcze bardziej intrygująco.

Bungie i nowa gra w ofertach pracy

Legendarni twórcy marki Halo oraz Destiny dołączyli niedawno do rodziny studiów PlayStation. Firma ma nadzieję w ten sposób rozwinąć swoje niemal nieistniejące portfolio gier-usług. Zamiary to jedno, a co wyjdzie w praniu – drugie. Być może kolejne oferty pracy ponownie rzuciły nieco światła na zbliżający się tytułów.

Na stronie dewelopera znajdziemy sporo nowych ofert o pracę. Studio poszukuje pracowników do wielu różnych działów, a w ofercie dość jasno postawili stawiane kandydatom wymagania. Znajdziemy tam informację o „doświadczeniu w pracy nad trzecioosobowymi grami akcji skupiającymi się na postaciach (platformówki, gry izometryczne itp.)” oraz „znajomość środowiska gier konkurencyjnych/esportowych”.

To rzuca nam światło, iż nadchodząca produkcja może w istocie okazać się… hero shooterem w stylu Overwatch i to jeszcze z trzeciej osoby. Bungie już w Destiny 2 znacząco rozwinęło ideę klas postaci i ich odrębnych umiejętności, więc tym razem mogą postanowić przesunąć tę granicę jeszcze dalej.

Do niektórych stanowisk wymagani są również kandydaci posiadający „doświadczenie w tworzeniu i udoskonalaniu map dla wielu graczy w grach PVP”. Być może po ostatnim dodatku do Destiny 2 dostaniemy więcej konkretów nad temat kolejnej pozycji studia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie