Borderlands - cosplay - MadMoxi - modelka: Disfusional

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Cosplay Mad Moxxi z Borderlands z zachowaniem każdego szczegółu. Istne „kopiuj-wklej” z gry

Czy mamy na sali fanów Mad Moxxi z serii Borderlands? Jeśli tak, na pewno spodoba się Wam dzisiejsza propozycja cosplay’u. Co powiecie na takie odwzorowanie komiksowej grafiki kojarzonej z tym cyklem gier?

Tym razem chcę się z Wami podzielić twórczością modelki skrywającej się w sieci pod pseudonimem Disfusional. Dziewczyna już niejednokrotnie wpadała na pomysły nietypowych kreacji, ale w tym przypadku przeszła samą siebie. Gdziekolwiek się nie spojrzy, tam można wyłapać jakiś nowy detal. Rzućcie okiem i oceńcie, czy się ze mną zgadzacie.

Na przestrzeni wszystkich części Borderlands Mad Moxxi posiadała kilka kostiumów. Ten, na który zdecydowała się cosplayerka, pochodzi konkretnie z „trójki” i szczerze mówiąc, nie mogę jej zarzucić, że mogła coś zrobić lepiej. Jej kreacja wygląda w mojej opinii jak istna kopia ubioru z gry. Warto też koniecznie zwrócić uwagę na specyficzny makijaż, który świetnie oddaje styl graficzny jednej z najpopularniejszych serii Looter-Shooterów.

A Wy co sądzicie o tej zwariowanej właścicielce barów? Podoba się Wam taka stylizacja?

Na łamach Planety Gracza znajdziecie masę artykułów z najlepszymi sesjami zdjęciowymi nawiązującymi do świata popkultury. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, wszystkie teksty o tym znajdziecie w tym miejscu. Zachęcam tam zajrzeć, ponieważ jest spora szansa na to, że znajdziecie coś z Waszej ulubionej gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się