Bob Saget w serialu Pełniejsza chata

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Bob Saget nie żyje. Aktor z Pełnej chaty i HIMYM zmarł w wieku 65 lat

Policja z Florydy poinformowała o śmierci popularnego aktora komediowego. Bob Saget zmarł w wieku 65 lat.

Aktora znaleziono w jego pokoju hotelowym w Orlando na Florydzie. Jak na razie nieznana jest przyczyna śmierci. Na miejscu nie znaleziono jednak narkotyków ani śladów wskazujących na udział osób trzecich. Saget przebywał w hotelu w związku z trasą stand-upową, która miała potrwać do połowy 2022 roku. Informację o śmierci aktora potwierdziła jego rodzina.

Bob Saget urodził się 17 maja 1956 roku. Polscy widzowie mogą kojarzyć aktora przede wszystkim z serialu Pełna chata, gdzie wcielił się w głównego bohatera, Danny’ego Tannera. To przede wszystkim ta rola przyniosła mu ogromną popularność. Jego głos skojarzą natomiast fani Jak poznałem waszą matkę; to właśnie on był narratorem serialu i opowiadał dzieciom o swoich przygodach z młodości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się