Bloodborne Remastered - plotka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Bloodborne Remastered podobno jeszcze w tym roku i nie tylko dla PS5

Grupa informatorów twierdzi, że Bloodborne Remastered zadebiutuje na PS5 jeszcze w tym roku. Dodatkowo gra ma ukazać się na PC i nie będzie prostym odnowieniem produkcji.

O odświeżeniu Bloodborne mówi się praktycznie od premiery PlayStation 5. W sieci pojawiło się wiele ostatecznie fałszywych przecieków, które zwiastowały rychłą aktualizację gry na nową generację. Tym razem głos zabrało bardziej wiarygodne źródło doniesień.

Grupa informatorów nazwana SoulsHunt podzieliła się świeżymi informacjami o odświeżeniu hitu From Software. Według grupy, remaster miałby ukazać się jeszcze w tym roku na PS5. Co więcej, Bloodborne Remastered rzekomo ukaże się także na PC.

Wielu czeka na sequel Bloodborne, ale takowy nie powstanie. From Software woli skupić na nowych markach.

Bloodborne ukaże się jednak jeszcze w tym roku na PS5 (później na PC)! Remaster nie jest tworzony przez Bluepoint Games ani From Software, ale jest ambitny.

– napisali SoulsHunt na Twitterze

Wzmianka o tym, że projekt jest ambitny może intrygować. Dodatkowo fakt, że nie stoi za nim From Software ani Bluepoint Games również jest wyjątkowo ciekawy. Na ten moment ciężko zweryfikować te doniesienia.

Użytkownicy Reddita słusznie zauważyli jednak, że SoulsHunt jako pierwsi ujawnili Stranger of Paradise Final Fantasy Origin na długo przed zapowiedzią. Fakt ten mocno dodaje im wiarygodności jako informatorom i z pewnością mocno podgrzewa oczekiwania fanów From Software.

W tej chwili wstrzymajmy się jednak z ekscytacją i poczekajmy na konkrety od Sony. Jeśli Bloodborne Remastered faktycznie istnieje, zapewne zostanie ujawnione na bliżej nieokreślonym pokazie PlayStation.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się