Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Bloodborne Remastered coraz bliżej? Nowe zapowiedzi na PS5 w drodze

Francuski sklep zaczął sprzedawać Bloodborne Remastered. Był on wcześniej odpowiedzialny za przedwczesne ujawnienie startu zamówień przedpremierowych PS5. 

Bloodborne to jeden z najbardziej cenionych tytułów ekskluzywnych na PlayStation 4. Gra słynnego studia From Software szczyciła się bardzo wysokimi ocenami recenzentów i zaskarbiła sobie rzeszę fanów, którzy jednak narzekali na dość kiepską optymalizację produkcji. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Bloodborne doczeka się odświeżenia.

Francuski sklep Fnac w liście tytułów dostępnych na PlayStation 5 poza zapowiedzianymi wcześniej produkcjami pokazał o jeden tytuł za dużo. Pomiędzy Assassin’s Creed: Valhalla i Blood Bowl 3 znalazło się nic innego jak Bloodborne Remastered. Fnac było wcześniej odpowiedzialne za przedwczesne ujawnienie daty startu zamówień przedpremierowych konsoli, co nadaje przeciekowi wiarygodności.

Co ciekawe, gra nie została oznaczona jako ekskluzywna na PlayStation 5. Oznaczałoby to, że wcześniejsze plotki na temat produkcji są prawdziwe i tytuł trafi również na PC. Na ewentualne potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Sony ma jeszcze coś do pokazania

Ostatnio poznaliśmy cenę PlayStation 5 i każdy może już przedpremierowo zamówić swoją konsolę. Jim Ryan – szef PlayStation – w wywiadzie dla gameinformer.biz stwierdził, że firma ma jeszcze kilka nowości w drodze, a jedną z nich ma być głębsza prezentacja interfejsu PS5. 

Wielu graczy nie było usatysfakcjonowanych ilością gier zapowiedzianych na nową generację i Sony doskonale o tym wie. Firma najpewniej trzyma w rękawie jeszcze kilka kart, które rozegra w ciągu najbliższych tygodni.

Grafika prezentująca fragment interfejsu PlayStation 5
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się