Jeden z „ojców” God of War mówi, że Bloodborne powróci jako remake lub remaster

Bloodborne ma do nas powrócić - twierdzi twórca God of War
Newsy PC PS4 PS5

Plotki o Bloodborne na PC, remake’u czy remasterze to już mem. Tym razem jednak są o tyle ciekawe, że stoi za nimi David Jaffe, jeden z „ojców” serii God of War.

„To kłamstwo, ale w nie wierzę” – twierdzi jeden z użytkowników Reddita, przodując tym samym kolejnym graczom, którzy poczuli się rozgrzani następnymi już plotkami o powrocie Bloodborne. Kwestia powstawania „czegoś” (odświeżenia czy konwersji PC) to lata spekulacji, niespełnionych obietnic, kłamstw i zabitych nadziei. Czyżby jednak?

Nowe plotki pojawiły się ze strony dość nieoczywistej, bo jednego z twórców serii God of War, Davida Jaffe. W jednym z ostatnich odcinków swojego show na YouTube odniósł się do spekulacji dotyczących wielkiego wydarzenia PlayStation. W komentarzach pojawił się temat Bloodborne, który Jaffe natychmiastowo pochwycił.

Kocham tę grę, stary [Bloodborne – dop. red.]. Nie wiem, czy to remaster, czy wersja PC, ale wiemy, że znajduje się w produkcji. Ale kiedy ją pokażą? Pojęcia k**** nie mam.

– powiedział projektant

Na Reddicie zawrzało, choć niemal wszyscy podchodzą do tego ze sporą dozą dystansu. Fani mają nadzieję na cokolwiek związanego z uwielbianą produkcją, lecz wciąż w temacie jest oficjalnie cicho. Raz na jakiś czas społeczność jest tylko wodzona za nos z powodu kolejnych przecieków. Czy Jaffe ma zakulisowe informacje, czy sam też powołuje się na to, co mówią w internecie od dawna? Cytując samego zainteresowanego: pojęcia k**** nie mam.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie