Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BlizzConline 2021 – data i forma wydarzenia Blizzard

Znamy datę BlizzConline 2021. Impreza firmy Blizzard zmienia nazwę i formę tak, aby przystosować się do nowych warunków organizacji wydarzeń.

BlizzCon to zawsze ogromne święto w świecie gier wideo. Konferencja doskonale każdemu znanej firmy co roku wzbudza wiele emocji, jednak z uwagi na pandemię tym razem chętni doświadczą jej jedynie online. 

BlizzConline 2021 – bo tak nazwano przyszłoroczną edycję – odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2021 roku. Choć firma twierdzi, że ma jeszcze sporo rzeczy do zaplanowania, to już teraz podzieliła się częścią planów odnośnie wydarzenia.

Jak co roku możemy spodziewać się informacji o aktualizacjach tych znanych jak i najpewniej zapowiedzi nowych gier. Wielu graczy z pewnością liczy na kolejne materiały z Diablo IV. To oczywiście nie wszystko.

Ogromną część BlizzConline 2021 jak zawsze będą stanowić konkursy i pokazy rysowników, cosplayerów oraz pisarzy. Całość odbędzie się w formie konkursu online. Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem, to tutaj znajdziecie więcej szczegółów.

Firma zaznacza też, że nie zamierza rezygnować ze słynnego Marszu Murloców. Blizzard zachęca graczy do wysyłania zdjęć i nagrań ze świata realnego lub World of Warcraft, które będzie można wykorzystać przy organizacji wirtualnego przemarszu sympatycznych stworków.

Ten rok będzie inny niż wszystkie pod względem konferencji branżowych. Musimy się na to przygotować i warto docenić twórców za to, że starają się urozmaicić swoje wydarzenia tak, aby chociaż odrobinę przypominały te organizowane w realnym świecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się