Marvel’s Blade oficjalnie zapowiedziane. Nad grą pracują twórcy Dishonored

Blade oficjalnie dostanie grę wideo i to od twórców Dishonored
Newsy PC PS5 Xbox Series

Blade doczeka się w końcu gry wideo! I to od samych mistrzów, czyli Arkane Studios. Na The Game Awards 2023 pojawił się zwiastun produkcji.

Przecieki i domysły, o których pisaliśmy wczoraj, oficjalnie się potwierdziły. Arkane Studios faktycznie pracuje nad grą osadzoną w wampirycznym i mrocznym uniwersum Blade’a. Znany z komiksów i filmów Marvela łowca wampirów dostanie swoją nową pozycję, która zapowiada się naprawdę ciekawie. Czy tym razem podejście Arkane do walki z wampirami wypali?

Na The Game Awards 2023 zapowiedziano Marvel’s Blade, czyli nową grę od mistrzów skradanek, immersive simów i przygodowych gier akcji. Tym razem powstaje w Arkane Lyon, czyli tym studiu, które jako pierwsze dało nam wybitne Dishonored i niezwykle udane Deathloop. Ich kolejnym tytułem będzie gra na licencji kultowego łowcy wampirów. W trakcie TGA mogliśmy podziwiać pierwszy zwiastun.

Nie liczcie na szybki debiut. Twórcy nie pochwalili się ani rozgrywką, ani nawet datą premiery, więc pewnie trzeba mocno uzbroić się w cierpliwość. Szkoda, że to jednak nie Dishonored 3, ale być może… kiedyś?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie