Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Black Ops Cold War żartuje z ciekawskich graczy

Black Ops Cold War stało się źródłem wielu przecieków z innych gier Activision. Treyarch postanowiło poradzić sobie z tym w dość zabawny sposób.

W ostatnim czasie dataminerzy bardzo zainteresowali się nową grą Treyarch. Call od Duty: Black Ops Cold War ukryło w swoich plikach wiele ciekawych informacji, które nie powinny ujrzeć jeszcze światła dziennego.

Co ciekawe, producent postanowił pobawić się z przesadnie ciekawskimi graczami.

Część potencjalnie ciekawych plików gry prowadzi do Rickrolla. Dla niewtajemniczonych – Rickroll to popularna forma internetowego żartu. Polega on na zamieszczeniu w sieci fałszywej, przyciągającej uwagę informacji wraz z linkiem do piosenki Ricka Astleya o dość wymownym tytule.

Link do utworu pojawił się między innymi w pliku opisującym skrzynki i tryb godmode. Pliki wywołałyby wiele kontrowersji i nic dziwnego, że nie umknęły uwadze użytkowników. Widać, że Treyarch zdaje sobie sprawę z największych obaw graczy.

Co prawda pobawienie się z graczami w kotka i myszkę nie uchroni gry przed kolejnymi wyciekami informacji, ale stanowi całkiem zabawną formę wyśmiania dataminerów.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje na rynku już 13 listopada. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S. Będzie też dostępna w ramach wstecznej kompatybilności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%