Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Black Ops Cold War padło ofiarą cheaterów. Activision nie zadbało o zabezpieczenia

Call of Duty Black Ops Cold War nie udało się uniknąć plagi oszustów. Gra zbiera dobre oceny, ale nie radzi sobie z bardzo licznymi cheaterami.

Oszuści towarzyszą grom multiplayer właściwie od samego początku ich istnienia. Chęć wygrania starcia z przeciwnikiem często jest silniejsza od zasad sportowej zabawy i wciąż wielu graczy decyduje się na nieuczciwe zagrywki.

Bardzo licznym siedliskiem cheaterów są strzelanki, w których element rywalizacyjny jest szczególnie mocno podkreślony. Siłą rzeczy oszuści są codziennością dla graczy Call of Duty.

Pierwsze programy umożliwiające nieuczciwą zabawę pojawiły się już w becie najnowszej odsłony i wiele wskazywało na to, że gra nie ustrzeże się fali cheaterów już na samym starcie.

Aktualnie Black Ops Cold War ma ogromny problem z osobami wykorzystującymi cheaty pokroju aimbota. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby sprawa miała się szybko poprawić.

W przypadku Modern Warfare stosowne środki zostały wprowadzone w życie dopiero dłuższą chwilę po premierze. Może tym razem problem zostanie rozwiązany nieco szybciej. Nie ma nic gorszego w tego typu grze niż przegranie pojedynku przez użycie oszustw przez naszego przeciwnika.

Na ten moment wśród graczy krąży opinia, że Cold War jest po prostu zbyt przystępne dla cheaterów i Activision nie zabezpieczyło odpowiednio swojej gry. Zobaczymy, czy sprawa znajdzie swoje szybkie rozwiązanie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się