Biomutant i Desperados 3 – premiera dopiero w 2020

Biomutant i Desperados 3 – premiera dopiero w 2020
Newsy PC PS4 XOne

Okazuje się, że żadna z tych ciekawie się zapowiadających gier nie trafi do sklepów w tym roku – tak wynika z najnowszych informacji od Embracer Group AB.

Szwedzka grupa Embracer (występująca wcześniej pod nazwą THQ Nordic AB) zaktualizowała swój tegoroczny raport finansowy. Wynika z niego, że zarówno Desperados 3, jak i Biomutant, nie będą wydane w tym roku.

Desperados ma trafić na półki sklepowe w kolejnym roku fiskalnym, a więc po 31 marca 2020. Biomutant był zapowiadany dawno temu: pierwsze wzmianki o grze pojawiły się już w 2017. Wtedy to twórcy planowali wydać ją w roku kolejnym. Później premierę przesunięto ponownie. Podobno prace nad tytułem dobiegają końca, ale ma on ujrzeć światło dzienne także dopiero w kolejnym roku fiskalnym, a więc między kwietniem 2020 a marcem 2021.

Desperados 3 to gra taktyczna czasu rzeczywistego, w której gracz staje na czele 5-osobowego gangu, wykonując przeróżne zadania na Dzikim Zachodzie. W Biomutant, czyli RPG osadzonym w otwartym świecie, wcielamy się w szczuropodobnego wojownika, który ratuje świat. Obydwa tytuły powędrują na PC, PS4 i Xbox One.

Gracze z pewnością nie oczekiwali takich wieści. Szkoda, bo oba tytuły zapowiadają się bardzo ciekawie. Desperados 3 to w końcu kontynuacja całkiem udanej serii gier taktycznych. Biomutant z kolei może się spodobać ze względu na oryginalny świat. Miejmy przy okazji nadzieję, że dodatkowy czas potrzebny na produkcję wymienionych gier wyjdzie z korzyścią dla ich jakości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie