Jeden z najważniejszych filmów roku wkrótce w streamingu. Walczy o 11 Oscarów

Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

W styczniu “Biedne Istoty” trafiły do polskich kin, a już w marca będziemy mogli oglądać je w Disney+. Kinowy hit zmierza do streamingu!

Disney+ szykuje premierową ofensywę, która ma szansę odwrócić ostatnio zły los usługi. Po ostatnich podwyżkach cen (i rozpoczęciu blokady kont) serwis traci subskrybentów, ale może tak wielkie kinowe hity uratują sytuację?

“Biedne Istoty” – gdzie oglądać? Data premiery w Disney+

Yórgos Lánthimos to wybitny reżyser, którego wcześniejsze dzieła niemal zawsze wywoływały ożywione dyskusje krytyków filmowych. Jeśli oglądaliście takie produkcje jak “Zabicie Świętego Jelenia” czy “Lobster” to raczej wiecie, o czym mówię. Jego najnowszy film okazał się kolejnym hitem. Z miejsca to jedna z największych premiery tego roku w Polsce (a także poprzedniego roku w USA), a już zaraz trafi na streaming!

“Biedne Istoty” będą miały premierę w Disney+ już 27 marca 2024 roku. Oznacza to, że już od tego dnia subskrybenci usługi obejrzą produkcję. A warto to najwyraźniej zrobić i to nie tylko dlatego, że cieszy się ona wybitnie dobrymi opiniami i ocenami. To również tytuł, który w tegorocznym wyścigu o Oscary walczy nawet o 11 statuetek!

Fabułę filmu oparto na książce z 1992 roku autorstwa Alasdaira Graya. Historia opowiada o młodej dziewczynie żyjącej w wiktoriańskim Londynie, która zostaje przywrócona do życia przez ekscentrycznego naukowca. Następnie wyrusza na poszukiwanie siebie i zrozumienie sensu swojej egzystencji. W głównej roli ujrzymy Emmę Stone, a na ekranie towarzyszą jej m.in. Mark Ruffalo, Willem Dafoe i Christopher Abbott.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie