Do Beyond Good & Evil 2 wciąż daleka droga. Nowe wieści są słodko-gorzkie

Beyond Good & Evil 2 - grafika
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ostatnio coraz częściej mówi się o Beyond Good & Evil 2 i coraz częściej są to też pozytywne doniesienia. Raczej nie ma co jednak liczyć na szybką premierę.

Wiarygodny informator Tom Henderson twierdzi, że widział materiały z rozgrywki z obecnej wersji BG&E2 oraz dowiedział się kilku intrygujących rzeczy na temat produkcji. Insider wskazuje, że gra wygląda na znacznie dalszą ukończenia względem wersji zaprezentowanej kilka lat temu na targach E3, co może oznaczać, że Ubisoft znacznie zmieniło wizję projektu. Jeśli gra faktycznie wciąż wygląda na mocno niedokończoną, jej premiera może być odległa nawet o kilka lat – tak uważa również informator.

Henderson poinformował także, że w grze znajdziemy kreator bohaterów. Informator miał okazję zobaczyć dwie postacie: jedna wyglądała jak rekin, a druga jak panda. O kreatorze postaci wiedzieliśmy rzecz jasna już w 2018 roku, ale – biorąc pod uwagę liczne problemy projektu – dobrze wiedzieć, że pomysł ten nie został skasowany.

Henderson nie wie, kiedy Ubisoft zaprezentuje nowe materiały z Beyond Good & Evil 2. Warto jednak przypomnieć, że w zeszłym miesiącu miały odbyć się zamknięte testy gry, a ich przeprowadzenie może (ale nie musi) oznaczać, że deweloperzy szykują się do pokazu. Tak czy inaczej warto uzbroić się w cierpliwość, ale w przypadku fanów serii nie powinno to być problemem – przecież czekają na kontynuację od kilkunastu lat.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie