Beyond Good & Evil 2 nadal żyje, ale premiera może być dalej, niż myśleliśmy

Beyond Good & Evil 2 żyje, ale może być dalej, niż myśleliśmy
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawiła się ciekawa wieść dotyczącą Beyond Good & Evil 2. Choć gra powstaje i rzekomo ma się zaskakująco dobrze, wygląda na to, że premiera rzeczywiście jest dość odległa.

Pisarka Sarah Arellano ogłosiła, że dołączyła do Ubisoftu i zajmie się współtworzeniem historii nowego Beyond Good & Evil. Oznacza to, że projekt wciąż jest żywy i Ubi zatrudnia nowych deweloperów do jego rozwoju, ale ogłoszenie Arellano jasno wskazuje też, że premiera gry nie jest blisko. Jeśli fabuła nadal powstaje, na debiut możemy poczekać jeszcze wiele miesięcy.

Sarah Arellano to doświadczona pisarka, która pracowała już przy paru projektach związanych z grami wideo. Te najbardziej warte odnotowania to World of Warcraft i najnowsza odsłona Saints Row. Fabuła produkcji Ubisoftu jest więc prawdopodobnie w dobrych rękach.

Przecieki wskazują, że Beyond Good & Evil 2 weszło już w fazę zamkniętych playtestów, co oznacza, że tytuł mieli okazję sprawdzić pierwsi gracze. Choć na ten moment nie wiadomo, w jakim stanie jest gra, branżowi informatorzy spekulują, że na razie nie ma dużych powodów do obaw. Biorąc pod uwagę wcześniejsze negatywne doniesienia, to bardzo dobra i pokrzepiająca wiadomość. Miejmy nadzieję, że projekt faktycznie wyszedł na prostą.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie