Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Beyond Blue – gra o wodnej eksploracji z nową datą premiery

Miesiąc temu informowaliśmy o pracach nad nową produkcją eksploracyjną w podwodnym świecie. Okazuje się, że Beyond Blue trafi do graczy o kilka dni później, niż planowano, czyli 11 czerwca.

Data premiery tytułu od studia E-Line Media została nieco przesunięta – zamiast 8 czerwca, gra zadebiutuje 11 czerwca. Beyond Blue zabierze nas do niedalekiej przyszłości, gdzie jako badaczka Mirai poprowadzimy prace naukowe w podwodnej rzeczywistości.

Zespół Mirai zgłębi tajniki oceanicznego świata, używając nowoczesnych technologii, które pozwolą graczom zobaczyć i usłyszeć więcej oraz wejść w interakcje z oceanem i jego mieszkańcami. Beyond Blue zaoferuje rozległy obszar do badań (trafimy do zachodniej części Pacyfiku) i ciekawą historię, w której gracz będzie musiał podejmować ważne decyzje.

Produkcja będzie zawierała nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia wykonane przez naukowców na potrzeby serialu BBC Blue Planet II. Materiał zostanie powiązany z fabułą, a jego głównym celem będzie edukowanie graczy na temat życia fascynujących mieszkańców podwodnego świata.

Beyond Blue trafi na PC, PS4 i Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się