Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

TES 6 może być jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic E3 2018

Co jakiś czas dochodzą do nas strzępki nowych informacji na temat tego, co ujrzymy podczas E3 2018. Choć Bethesda udostępniła wideo z tajemniczą zapowiedzią w ubiegłym miesiącu, to wydaje się, że podczas trwania swojego panelu, planuje zaskoczyć fanów czymś wyjątkowym. Czy mowa tu o nowym Elder Scrolls? Tego nie wiedzą nawet najbliżsi pracowników studia.

Plany Bethesdy na E3 2018 najpilniej strzeżone

Pomijając samą wiadomość na temat nadchodzącego nowego Elder Scrolls oraz portu Wolfensteina II na Nintendo Switch, wciąż niewiele wiadomo odnośnie planów Bethesdy na przyszłe lata. W związku z tym możemy być pewni, że targi E3 2018 będą pełne niespodzianek. Jak się jednak wydaje, odsłonięcie kart Bethesdy nie będzie niespodzianką jedynie dla graczy, ale także dla osób najbliżej związanych ze studiem. Sam syn jednego z dyrektorów Bethesdy, Todda Howarda, nie potrafił wyciągnąć z ojca żadnych informacji, w związku z czerwcową imprezą. Widać więc, plany Bethesdy są tak pilnie strzeżone, iż na próżno szukać podobnej tajemniczości w obrębie innych firm, które zaprezentują swoje nowości podczas nadchodzącego E3.

E3 2018: co na konferencjach EA, Ubisoftu, Bethesdy, Sony, Microsoftu i Nintendo?

Bethesda o The Elder Scrolls 6: niczego nie zdradzimy

To, jak bardzo Bethesda pilnuje swoich tajemnic, mogliśmy usłyszeć podczas podcastu The AIAS Game Maker’s Notebook, w którym Todd Howard wspomniał o czynionych przez jego syna podchodach, odnośnie tytułu Elder Scrolls 6. Jak mówi Howard, rozmowa z synem przebiegała w następującym tonie:

– No dobra, to kiedy wychodzi Elder Scrolls 6?
– Nie będę o tym teraz rozmawiać.
– Może mógłbym jakoś pomóc? Podrzucić parę pomysłów? No dalej, powiedz coś, przecież nikomu nie wygadam.
– No cóż, zawsze istnieje jednak możliwość, że wygadasz, dlatego też niczego ci nie powiem.

O nowych faktach dotyczących kolejnej części Elder Scrolls, dowiemy się najwyraźniej (o ile) dopiero w czerwcu.

The Elder Scrolls 6: szczegóły dopiero na E3 2018?

Nic w tym dziwnego, że sam syn Howarda dopytuje o nadchodzący hit. Cały fandom zrzeszony wokół tytułu od 2011 roku musi cieszyć się jedynie grą The Elder Scrolls V: Skyrim. Dodatkowo, biorąc pod uwagę, jak dobry był Skyrim, wielu oczekuje powtórki z hitu i kolejnych dziesiątek godzin wspaniałego gameplayu. Z pewnością nasza redakcja nie jest osamotniona w oczekiwaniach, jednak wciąż oficjalnie nie padły słowa, jakoby The Elder Scrolls 6 miało pojawić się na E3. Być może jest to zabieg celowy, by później rzucić fanów na kolana. Nie wiem jak Wy, ale my mamy nadzieję, że taki jest właśnie plan Bethesdy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%