Beta Warhammer: End Times – Vermintide na Xbox One. Chcecie dołączyć do zabawy?

Beta Warhammer: End Times – Vermintide na Xbox One. Chcecie dołączyć do zabawy?
Newsy XOne

Testy są otwarte dla każdego gracza.

Fatshark i THQ Nordic informują, że ruszyła otwarta beta Warhammer: End Times – Vermintide na Xbox One. Dostęp do bety możliwy jest przez Xbox One lub ten link. Beta zawiera wszystkie postacie oraz trzy mapy.

Plik z betą waży 12.29 GB i jak czytamy na stronie Microsoftu, przystępując do testów musimy wziąć pod uwagę, że podczas sprawdzania produkcji, może ona działać niestabilnie, a część funkcji – jak czat oraz multiplayer/matchmaking – mogą nie działać właściwie przez cały czas.

Przypominamy, że konsolowa wersja Warhammer: End Times – Vermintide obejmuje całą zawartość, wydaną dotychczas na PC, w tym Sigmar’s Blessing, Last Stand, Schlüsselschloss i Drachenfels.

Gra pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One już 4 października.

Warhammer: End Times – Vermintide na PS4 i Xbox One. Można już składać pre-order

Ruszyły zamówienia przedpremierowe na Warhammer: End Times – Vermintide w wersji dedykowanej konsolom PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie dostępna na wspomnianych platformach od 4 października. Tytuł kupimy zarówno w pudełkach, jak i w edycjach cyfrowych za niecałe 170 zł.

Fatshark i THQ Nordic prezentują wersję konsolowąWarhammer Vermintide na nowym zwiastunie. Odpalając tytuł, gracze wraz z 3 znajomymi będą musieli pokonać siły szczuropodobnych Skavenów i wygnać ich z miasta, mając do wyboru pięć klas bohaterów oraz cały arsenał broni.

Warhammer: End Times – Vermintide zaoferuje:

– Wyposażenie gracza w miecze, młoty, łuki, broń palną i wiele więcej.
– Survivalową rozgrywkę w trybie kooperacji dla drużyny 4 graczy.
– Epicką podróż na 18 poziomach, w tym wszystkich dotychczas wydanych poziomach DLC na PC, w samym mieście i wokół Ubersreik.
– Cenne łupy do zdobycia za wykonanie misji.
– Immersyjną opowieść w mrocznym „czasie końcowym”.
– Nacisk na współpracę – trzymaj się w drużynie lub gin samotnie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie