Beta Mirror’s Edge: Catalyst – jaka płynność z kartą GeForce GTX 970? Sami zobaczcie

Tak prezentują się nadchodzące przygody Faith w akcji.

Zamknięte testy Mirror’s Edge: Catalyst startują dzisiaj i potrwają do 26 kwietnia. Jeśli nie możecie wziąć w nich udziału, zapraszamy do poniższej galerii, w której znajdziecie screeny użytkowników Garrett Hawketherealminime oraz HolyFridge z forum NeoGAF.

Jak zaznacza jeden z nich, screeny zostały przeskalowane z rozdzielczości 4K. Ponoć beta Mirror’s Edge: Catalyst chodzi w takiej jakości – przy pojedynczej karcie GeForce GTX 970 – jedynie w 6-7 klatkach płynności na sekundę.

Pod screenami wrzucamy natomiast gameplay’e, które zostały zarejestrowane na sprzęcie wyposażonym w procesor i7 2600k, 8 GB RAM oraz grafikę Nvidia GTX 970. Grę odpalono w ustawieniach Ultra przy rozdzielczości 1920 x 1080. Jaka płynność? Zazwyczaj pozostajemy w granicach 50-60 klatek, lecz czasem zdarza się zejść w okolice 40, a nawet 30 fps-ów. Zaznaczamy jednak, że to dopiero beta i ostatecznie wszystko może zostać lepiej zoptymalizowane.

Electronic Arts zresztą przełożyło wczoraj datę premiery Mirror’s Edge: Catalyst, więc prace nad kodem jeszcze są w toku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.