Beta Battlefield 1 – kto gra na kartach Radeon, niech pobiera sterowniki

Beta Battlefield 1 – kto gra na kartach Radeon, niech pobiera sterowniki
Newsy PC Polecamy Technologie

Nowe drivery już dostępne do pobrania.

Wczoraj Nvidia, a dzisiaj AMD wydaje pakiet sterowników, które są dedykowane m.in. trwającej otwartej becie Battlefield 1.

Kto chce pobrać AMD Radeon Software Crimson Edition 16.8.3, znajdzie je na oficjalnej stronie producenta. Drivery zawierają profile Crossfire do bety Battlefield 1 oraz gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Ponadto na liście zmian znalazło się naprawienie problemu z czarnym lub kolorowym ekranem, który mógł się pojawiać podczas grania w różne tytuły na kartach graficznych z serii Radeon RX 400.

Przypominamy, że beta Battlefield 1 trwa w najlepsze na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Deweloperzy nie podali jeszcze, kiedy testy dobiegną końca, a podczas samej rozgrywki możemy natknąć się na różne błędy (w końcu po to są testy, by je wyeliminować).

Jeśli jeszcze nie dołączyliście do zabawy, poniżej przypominamy, skąd pobrać betę Battlefield 1 oraz co zawiera taka wersja gry.

Beta Battlefield 1 – linki do pobrania

  • PC – ściągniecie betę z Origin, klikając pod tym linkiem w „Pobierz i zagraj w betę Battlefield 1”. Plik dostępny również tutaj (waga pliku 7,10 GB, po instalacji 7,85 GB);
  • PS4 – beta czeka do pobrania w PS Store w tym miejscu (waga pliku – 6,1 GB);
  • Xbox One – pliki z betą Battlefield 1 znajdziecie na stronie sklepu Microsoft, dokładnie tutaj (waga pliku – 6,16 GB).

Poniżej wrzucamy dwa filmiki z gameplayem od YouTube’ra posługującego się nickiem Cycu1, który już gra w betę na konsoli PlayStation 4.

Beta Battlefield 1 – co zawiera?

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie