Beta Battlefield 1 działa lepiej z tymi sterownikami

Beta Battlefield 1 działa lepiej z tymi sterownikami
Newsy PC Technologie

Nvidia wypuszcza nowe drivery do swoich kart graficznych.

Sterowniki GeForce Game Ready 372.70 WHQL powinny znaleźć się na każdym komputerze wyposażonym w układ GPU od zielonej ekipy, który chce się zmierzyć z betą Battlefield 1. Oprogramowanie zostało bowiem zoptymalizowane pod nadchodzącą grę, więc możemy liczyć po jego zainstalowaniu na lepszą wydajność bety Battlefield 1.

Przypominamy, że testy wspomnianej gry są od dzisiaj otwarte dla każdego gracza z komputerem PC lub konsolą obecnej generacji (PlayStation 4 i Xbox One). Poniżej przypominamy linki, pod którymi możecie znaleźć betę Battlefield 1 do pobrania.

Wracając jednak do sterowników – wsparcie dla Battlefield 1 to nie wszystko, co oferują. Drivery usprawnią także działanie dodatku Legion do World of Warcraft, pomogą rozruszać się Deus Ex: Rozłam Ludzkości oraz zoptymalizują działanie Quantum Break, które 14 września pojawi się w wersji na platformie Steam.

Kto chce pobrać sterowniki GeForce Game Ready 372.70 WHQL, może to zrobić poprzez oprogramowanie GeForce Experience lub znajdzie je na stronie producenta.

Beta Battlefield 1 – linki do pobrania

  • PC – ściągniecie betę z Origin, klikając pod tym linkiem w „Pobierz i zagraj w betę Battlefield 1”. Plik dostępny również tutaj (waga pliku 7,10 GB, po instalacji 7,85 GB);
  • PS4 – beta czeka do pobrania w PS Store w tym miejscu (waga pliku – 6,1 GB);
  • Xbox One – pliki z betą Battlefield 1 znajdziecie na stronie sklepu Microsoft, dokładnie tutaj (waga pliku – 6,16 GB).

Poniżej wrzucamy dwa filmiki z gameplayem od YouTube’ra posługującego się nickiem Cycu1, który już gra w betę na konsoli PlayStation 4.

Beta Battlefield 1 – co zawiera?

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie