Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Beata Poźniak nagrodzona za głos podłożony w Mortal Kombat 11

Aktorka Beata Poźniak otrzymała nagrodę za głos, który podłożyła do gry Mortal Kombat 11

Naszej rodaczce wręczono prestiżową nagrodę Voice Arts Award za podłożenie głosu Skarlet w MK 11. W ubiegłym roku nagrodę otrzymały takie sławy jak: Jane Seymour i Holly Hunter. Wśród osób nominowanych znaleźli się zaś: Gal Gadot, Tom Hanks, Cate Blanchett czy Kit Harrington.

Beata Poźniak urodziła się w 1960 roku w Gdańsku. Jest nie tylko aktorką ale również reżyserem teatralnym, producentką filmowa oraz malarką. Przyznaje, że nie spodziewała się wygranej. Postać pod którą podkładała głos jest dla niej symbolem walki o przetrwanie. Chociaż nie ukrywa, iż nie może pojąć, że na gry pokroju Mortal Kombat jest tak ogromne zapotrzebowanie.

Skarlet jest prawdopodobnie Edenianką a miejsce jej pobytu stanowi Pozaświat. Postać posiada czerwone włosy, spięte w kucyk. Nosi obcisłą maskę, która zakrywa jej twarz. Wojowniczka podczas walki z Shao Khanem zostaje skazana na śmierć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się