Beat Cop – opowieść o “krawężniku” w szczegółach. 11 ważnych faktów

Premiera Beat Cop zbliża się wielkimi krokami.

Produkcja studia Pixel Crow zadebiutuje na rynku 30 marca (komputery PC). Wydawnictwo Techland, będące partnerem 11bit Studios, zaprasza na nowy materiał wideo, przedstawiający 11 najważniejszych faktów o grze.

Beat Cop opowiada o perypetiach Jacka Kelly’ego – detektywa wrobionego w morderstwo, który musi oczyścić swe dobre imię i przy okazji pracować jako szeregowy “krawężnik”. To nostalgiczna podróż w lata 80-te okraszona urokliwą grafiką i nieszablonową rozgrywką. Czas bowiem nie stoi w miejscu, mandaty nie wystawią się same, a szef skrupulatnie rozliczny nas ze wszystkiego co zrobiliśmy (bądź – nie zdążyliśmy zrobić). Mocnymi stronami gry są również m.in. bezpośredni humor oraz wybory jakich dokonujemy i które mają wpływ na zakończenie. Bo od nas zależy, czy pozostaniemy uczciwym gliną czy będziemy układać się np. z włoską mafią i brać łapówki.

Beat Cop otrzyma w Polsce specjalne pudełkowe wydanie. Gracze wraz z grą dostaną wydrukowany materiał dowodowy (wycinki z gazet, fotografia), plakat i panoramę Brooklynu oraz dodatki cyfrowe: ścieżkę dźwiękową oraz fankit. Pudełkowy Beat Cop będzie dostępny w cenie 59,90 zł.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć o Beat Cop

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.