Beat Cop w klimatach seriali policyjnych “Miami Vice” czy “Kojak” trafi do pudełek

Specjalna wersja gry zawita do naszego kraju dzięki Wydawnictwu Techland.

Beat Cop rzuca gracza na ulice Nowego Jorku, a konkretnie dzielnicy Brooklyn. Jako wrobiony w morderstwo były detektyw Jack Kelly musimy odkryć prawdę i oczyścić swoje imię. Od tej pory gracz staje się szeregowym policjantem. Naszą codziennością są mandaty, drobne wykroczenia i patrolowanie ulic. Unikalnymi elementami gry jest nieliniowa fabuła z wieloma zakończeniami, a także klimat nawiązujący do filmów i seriali policyjnych z lat 80-tych takich jak “Miami Vice” czy “Kojak”. Dodatkowo sarkazm i czarny humor wylewający się z dialogów oraz nadająca charakteru pikselowa oprawa dopełniają całości.

Wydawnictwo Techland znane jest z fizycznych, bogatych w dodatki i atrakcyjnych cenowo edycji premium. Beat Cop nie będzie wyjątkiem. W pudełkowym wydaniu wraz z grą pojawią się dodatki fizyczne:

  • drukowany materiał dowodowy (wycinki z gazet, fotografia);
  • plakat;
  • panorama Brooklynu.

W wydaniu dostępne będą też dodatki cyfrowe: ścieżka dźwiękowa oraz fankit. Pudełkowy Beat Cop będzie dostępny w cenie 59,90 zł już 30 marca!

BeatCop

Deweloperem gry jest Pixel Crowe – niezależne studio powstałe w Warszawie w 2014 roku. Ambicją studia jest tworzenie świeżych tytułów, a oryginalna rozgrywka w Beat Cop jest najlepszym przykładem tej filozofii.

Premierę Beat Cop zaplanowano na 30 marca. Gra dostępna będzie na komputerach PC w cenie 59,90 zł.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.