Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Battlefield V – cena gry. Ile za edycję Zwykłą i Specjalną na PC, PS4 lub Xbox One?

Jeśli po pierwszej prezentacji Battlefield V wiecie już, że grę kupujecie w ciemno jeszcze przed premierą i pierwszymi recenzjami, możecie składać pre-ordera. Elektronicy przygotowali edycję Zwykłą oraz Specjalną. Oto ceny i różnice pomiędzy nimi.

Pisaliśmy już sporo o Battlefield V i jeśli chcecie nadrobić zaległości, informacje takie jak data premiery, wymagania sprzętowe, tryby, kampania oraz screeny i zwiastun znajdziecie w naszych poprzednich wiadomościach.

Kto natomiast już teraz rwie się do wydawania kasy na Battlefield V, ma takie oto opcje, które opisano na oficjalnej stronie gry:

Battlefield V Oferta / Edycja Ochotnika

Zdobędziesz ją za darmo za zamówienie przedpremierowe edycji Zwykłej lub Specjalnej Battlefield V.

Oprócz wcześniejszego dostępu do otwartej bety Battlefield VEdycja Ochotnika zapewnia graczom dodatkowe opcje personalizacji żołnierza oraz dostęp do Zadań Specjalnych i przyznawanych za nie nagród od dnia premiery. Zgłoś się na ochotnika i otrzymaj:

 • Wcześniejszy dostęp do bety Battlefield VZostań jednym z pierwszych graczy, którzy wyruszą na front i przetestują nowe strategie oraz style gry w zmieniających się realiach II wojny światowej.
 • Mundur spadochroniarza: Od chwili premiery Battlefield V możesz wybrać jeden z ośmiu dostępnych specjalnych zestawów żołnierza i spersonalizować swoje wojska.
 • Zadania Specjalne: Zdobywaj nagrody i przewagę nad rywalami, wykonując Zadania Specjalne.
 • Natychmiastowy dostęp do pięciu broni w Battlefield 1: Odblokuj pięć najnowszych rodzajów broni z czasów Wielkiej Wojny, stanowiących przejście między technologią obu wojen światowych, i kontynuuj swoją podróż do Battlefield V.

Battlefield V – Edycja Specjalna

Edycja Specjalna Battlefield V przeznaczona jest dla graczy, którzy chcą rozpocząć swoją podróż wcześniej i z większą ilością mundurów, przedmiotów do personalizacji oraz Zadań Specjalnych. Zamawiając ją przedpremierowo, dodatkowo otrzymasz:

 • Wcześniejszy dostęp do podstawowej gry Battlefield VBądź jednym z pierwszych graczy w podstawowej wersji Battlefield Vi dyktuj warunki walki.
 • Pięć zestawów mundurów spadochroniarzy: Wybierz pięć z ośmiu dostępnych specjalnych zestawów żołnierza, przeznaczonych dla brytyjskiego Special Air Service lub niemieckich spadochroniarzy.
 • Zadania Specjalne: Wykonuj zadania inspirowane prawdziwymi atakami brytyjskiego Special Air Service na niemieckie bazy lotnicze, ochraniaj lotniska na północnym wybrzeżu Afryki jako członek niemieckiego oddziału Fallschirmjäger i korzystaj z zadań początkowych, by sprawdzić swoje umiejętności na polu walki i zdobyć nagrody.
 • 20 cotygodniowych przedmiotów w systemie zrzutów: Otrzymuj kluczowe zaopatrzenie dzięki 20 cotygodniowym zrzutom, z których każdy zawiera jeden przedmiot do personalizacji postaci.

Cena Battlefield V Edycja Specjalna:

Battlefield V – Edycja Zwykła

Dostępna jest również Edycja Zwykła Battlefield V, zawierająca całą nową i powracającą zawartość. To wszystko, co kochacie w serii Battlefield. Dzięki Edycji Zwykłej możesz:

 • Wziąć udział w 64-osobowych starciach sieciowych: Wybierz swoją klasę i arsenał, by dołączyć do wojny totalnej i wpływać na rozgrywkę w stylu Battlefield.
 • Wykorzystywać pole walki: Przemierzaj pole bitwy, wykorzystując ruchy żołnierzy, fortyfikacje i różne narzędzia zniszczenia.
 • Poznać nieopowiedziane Opowieści Wojenne: Poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych Opowieściach Wojennych.
 • Ujrzeć Teatr Wojny: Ruszaj w podróż po zmieniających się polach bitew i rośnij w siłę wraz ze swoją kompanią. Zobacz na własne oczy najważniejsze areny konfliktu, na których czekają nowe pola walki i rodzaje broni.

Cena Battlefield V Edycja Zwykła:

Dołącz do walki na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Gra dostępna już od 11 października, w ramach przedpremierowych wersji próbnych w EA Access oraz Origin Access, od 16 października dla osób, które zamówiły Edycję Specjalną Battlefield V przedpremierowo oraz od 19 października dla posiadaczy Edycji Zwykłej Battlefield V.

Źródło: EA, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%