Battlefield na urządzeniach mobilnych. Jeszcze łatwiej dzięki aplikacji Battlelog Companion

Battlefield na urządzeniach mobilnych. Jeszcze łatwiej dzięki aplikacji Battlelog Companion
Mobile Newsy

Zainstalujecie?

EA informuje poprzez oficjalną stronę Battlefield, że jeszcze tej jesieni (konkretna data nie została ujawniona) dostaniemy aktualizację mobilnej aplikacji Battlelog. Update zmieni jej nazwę na Battlelog Companion i jak podkreślają Elektronicy, gruntownie odnowiona wersja aplikacji jeszcze bardziej ułatwi nam dostęp do Battlefield na urządzeniach mobilnych.

Po aktualizacji obecna aplikacja mobilna Battlelog będzie nadal dostępna za pośrednictwem Battlelog Companion i mobilnych przeglądarek internetowych. Jeśli zamiast korzystać z nowej aplikacji Battlelog Companion wolicie pozostać przy starej aplikacji mobilnej Battlelog, nie zezwalajcie na instalację jej aktualizacji – tłumaczy deweloper dodając, że Battlefield Companion wspiera gry Battlefield 1 i Battlefield 4.

Oto kilka najważniejszych cech nowej aplikacji:

USPRAWNIONY INTERFEJS – Battlefield Companion to odświeżony wygląd, łatwiejsza obsługa i wsparcie dla Battlefield 1.

KARIERA – Sekcja kariery to wasz nowy profil i tożsamość w grach Battlefield. Możecie tu przeglądać swoje statystyki oraz osiągnięcia i sprawdzać, jak radzą sobie wasi znajomi.

DOSTOSOWANIE – Przeglądajcie i dostosowujcie wyposażenie swojego żołnierza z dala od komputera lub konsoli – z pełnym dostępem do Battlefield 1.

Więcej informacji mamy otrzymać już wkrótce.

Battlelog Companion
Battlelog Companion
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie