Battlefield 5 – darmowy świąteczny prezent od DICE do odebrania w grze

Battlefield 5 – darmowy świąteczny prezent od DICE do odebrania w grze
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Święta to czas radości i dzielenia się z innymi. W przypadku wojny, można podzielić się… karabinem. Zobaczcie, co DICE rozdaje graczom w Battlefield 5.

DICE ugłaskało już graczy cofając decyzję o zmianie współczynnika TKK (ang. Time To Kill) w Battlefield 5. Wczoraj powrócił on do stanu z premiery gry. Skoro wszyscy sa już szczęśliwi i zadowoleni, to czas na prezenty.

Battlefield 5 – oto świąteczne upominki w grze

DICE rozdaje wszystkim graczom, którzy zalogują się w Battlefield 5 do 3 stycznia 2019 roku, dwie bronie – karabin szturmowy Ribeyrolles 1918 oraz strzelbę M1897.  Nic więcej nie musicie robić. Kiedy tylko znajdziecie się na serwerach, broń dla klasy szturmowca i wsparcia stanie się dostępna z poziomu menu kompanii.

Jak zaznacza DICE, karabin Ribeyrolles 1918 możesz pamiętać z Battlefield 1gdzie szturmowcy mieli okazję sprawdzić w akcji jego przełącznik trybu ognia. W Battlefield 5 to dość wyjątkowa broń, a to za sprawą zintegrowanego dwójnogu oraz najwyższej w swojej klasie celności. Ten karabin szturmowy cechuje się jednym z najlepszych zasięgów, zadaje jednak ograniczone obrażenia – czytamy w komunikacie dewelopera.

Strzelba M1897 była natomiast popularną na froncie pierwszej oraz drugiej wojny światowej amerykańską bronią okopową. Jej skuteczność podczas I wojny światowej sprawiła, że Cesarstwo Niemieckie żądało jej zakazania. Wersja tej broni w Battlefield 5 dostępna jest dla klasy wsparcia. Dzięki odpowiedniemu zasięgowi, pozwalającemu zabić wroga jednym strzałem, masz wrażenie korzystania z najprawdziwszej strzelby przeładowywanej ruchem łoża – zachwala DICE.

Nie ma zatem co czekać – logujcie się w Battlefield 5 i odbierajcie prezenty na święta!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie