Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 – darmowa Operacja Podziemie z datą premiery i zwiastunem

DICE ujawnia, kiedy mapa Operacja Podziemie zostanie dodana do Battlefield 5.

Już 3 października Battlefield 5 wzbogaci się o Operację Podziemie, która zostanie dodana do gry w ramach darmowej aktualizacji. Deweloperzy wrzucili do sieci zwiastun mapy, który wraz ze szczegółami miejscówki znajdziecie poniżej.

Battlefield 5 – nowa mapa Operacja Podziemie

„Operacja Podziemie” rozgrywa się w targanym wojną niemieckim mieście, w którym powalczysz o kontrolę na ziemi, jak i pod jej powierzchnią. Mapę można sprawdzić w trybach: Podbój, Podbój Drużynowy, Przełamanie oraz Zespołowy DM. Przez ograniczony czas dostępny będzie także tryb Szturm.

Rzut oka na „Operację Podziemie”

Jednostki:

  • Tylko piechota

Rozmiar:

  • Mała

Tempo:

  • Szybkie i chaotyczne

Styl gry

„Operacja Podziemie” wspiera zróżnicowaną rozgrywkę, w tym prowadzenie walk piechoty na bliskich dystansach. Miłośnicy broni ręcznej, współpracy, orientacji przestrzennej oraz stale zmieniających się warunków bojowych poczują się jak w domu, podobnie jak miłośnicy „Operacji Metro” z Battlefield 3 i Battlefield 4 czy „Marity” z Battlefield V.

Kluczowe obszary i punkty kontrolne w Podboju

Podczas zdobywania celu w „Operacji Podziemie” weźmiesz udział w szybkich i dynamicznych wymianach ognia na stacji kolejowej, ulicach oraz na otwartym placu. Poniżej bardziej szczegółowo opisaliśmy każdy z tych trzech głównych obszarów.

Źródło: EA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się