Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Rozdają za darmo Battlefield 4 Wojna na morzu i Chińska nawałnica

Nie tylko Battlefield 1 Apokalipsa możecie teraz pobrać za darmo. Electronic Arts ma również propozycję dla tych, którzy chcieliby dostać za darmo dodatki do Battlefield 4.

Wczoraj podawaliśmy linki do pobrania za darmo dodatku Apokalipsa do Battlefield 1 (znajdziecie je w tej wiadomości), lecz to nie wszystkie bonusy od EA oraz DICE. W oczekiwaniu na Battlefield 5 możemy zgarnąć obecnie również dwa DLC do starszego Battlefield 4.

Dodatki do Battlefield 4 za darmo

Do 6 sierpnia 2018 roku posiadacze gry Battlefield 4 mogą otrzymać za darmo dodatek Wojna na morzu. Morze Południowochińskie to następny cel twojej wyprawy i miejsce, w którym rozgrywa się akcja największej morskiej mapy w historii serii Battlefield, „Bitwa o Spratly”. Dopadła cię choroba morska? Ruszaj do walki na mapie „Łamacz fal”, na której akcja toczy się w bazie okrętów podwodnych. Dodatek zawiera pięć nowych broni, poduszkowca oraz własną wersję klasycznego trybu z Battlefield 2142, „Tytan”.

Pobierz Battlefield 4 „Wojna na morzu” na swoją platformę

Chiny są zdecydowanie za duże, aby walczyć tylko na wodzie, więc do 6 sierpnia 2018 roku Battlefield 4 „Chińska nawałnica” będzie do pobrania za darmo. Kontynuuj walkę na mapach „Jedwabny szlak”, „Pasmo Ałtaju”, „Szczyty Guilin” czy „Smocza przełęcz”. Pięć nowych broni oraz motocykl terenowy sprawiają, że ten dodatek po prostu trzeba mieć.

Pobierz Battlefield 4 „Chińska nawałnica” na swoją platformę

Źródło: EA, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%