Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 4 Drugie Uderzenie za darmo do pobrania na PC, PS4 i Xbox One

Electronic Arts rozdaje za darmo dodatek do Battlefield 4. Korzystajcie z okazji, póki można!

Wczoraj wspominaliśmy o tym, że Elektronicy pozwalają obecnie pobrać za free DLC Niespokojne wody do Battlefield 1. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania wielki wydawca. Jeśli nie macie jeszcze w swojej bibliotece dodatku Drugie Uderzenie do starszego Battlefield 4, też możecie je zdobyć nie wydając ani grosza.

Battlefield 4 Drugie Uderzenie za darmo

Battlefield 4 Drugie uderzenie to ukłon w stronę klasycznych map z Battlefield 3, które zostały odświeżone dzięki możliwościom silnika Frostbite 3. Dodatek wprowadza do gry pięć nowych broni, pojazd Pustynny Buggy, dziesięć nowych zadań oraz tryb przejęcia flagi.

Pobierz dodatek Battlefield 4 „Drugie uderzenie” na swoją platformę:

Battlefield 4 Drugie uderzenie to jeden z pięciu dodatków dostępnych w ramach usługi Battlefield 4 Premium. DLC zawiera cztery popularne mapy odwzorowane na nowo z wykorzystaniem Frostbite 3 i zmodyfikowane z myślą o nowych funkcjach rozgrywki.

Wróć do Paryża dwa lata po wybuchu bomby atomowej na mapie Operacja Metro 2014, gdzie znajdziesz zalane wodą tunele i zniszczalne sufity. Na mapie Kaspijska Granica 2014 pojawiły się nowe stanowiska dla snajperów, a znajdująca się w centralnym punkcie wieża może zostać zniszczona przez graczy. Operacja Ognista Burza 2014 wreszcie zasługuje na swą nazwę – biegnące po mapie rury można uszkodzić, wywołując groźne pożary. Ostatnia mapa to Zatoka Omańska 2014, na której bój toczy się wśród utrudniającej widoczność piaskowej burzy.

Drugie uderzenie to także pięć nowych broni, nowy pojazd, dziesięć zadań i tryb Przejęcie Flagi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%