Battlefield 4 Drugie Uderzenie za darmo do pobrania na PC, PS4 i Xbox One

Battlefield 4 Drugie Uderzenie za darmo do pobrania na PC, PS4 i Xbox One
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Electronic Arts rozdaje za darmo dodatek do Battlefield 4. Korzystajcie z okazji, póki można!

Wczoraj wspominaliśmy o tym, że Elektronicy pozwalają obecnie pobrać za free DLC Niespokojne wody do Battlefield 1. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania wielki wydawca. Jeśli nie macie jeszcze w swojej bibliotece dodatku Drugie Uderzenie do starszego Battlefield 4, też możecie je zdobyć nie wydając ani grosza.

Battlefield 4 Drugie Uderzenie za darmo

Battlefield 4 Drugie uderzenie to ukłon w stronę klasycznych map z Battlefield 3, które zostały odświeżone dzięki możliwościom silnika Frostbite 3. Dodatek wprowadza do gry pięć nowych broni, pojazd Pustynny Buggy, dziesięć nowych zadań oraz tryb przejęcia flagi.

Pobierz dodatek Battlefield 4 „Drugie uderzenie” na swoją platformę:

Battlefield 4 Drugie uderzenie to jeden z pięciu dodatków dostępnych w ramach usługi Battlefield 4 Premium. DLC zawiera cztery popularne mapy odwzorowane na nowo z wykorzystaniem Frostbite 3 i zmodyfikowane z myślą o nowych funkcjach rozgrywki.

Wróć do Paryża dwa lata po wybuchu bomby atomowej na mapie Operacja Metro 2014, gdzie znajdziesz zalane wodą tunele i zniszczalne sufity. Na mapie Kaspijska Granica 2014 pojawiły się nowe stanowiska dla snajperów, a znajdująca się w centralnym punkcie wieża może zostać zniszczona przez graczy. Operacja Ognista Burza 2014 wreszcie zasługuje na swą nazwę – biegnące po mapie rury można uszkodzić, wywołując groźne pożary. Ostatnia mapa to Zatoka Omańska 2014, na której bój toczy się wśród utrudniającej widoczność piaskowej burzy.

Drugie uderzenie to także pięć nowych broni, nowy pojazd, dziesięć zadań i tryb Przejęcie Flagi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie