Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battlefield 4: Chińska nawałnica do pobrania za darmo

EA kontynuuje Drogę do Battlefield 1.

Właśnie pojawiło się kolejne darmowe DLC do Battlefield 4. Tym razem przyszedł czas na Chińską nawałnicę. Póki co DLC jest dostępne tylko na Xboksie One, ale pod koniec tygodnia również otrzymają je posiadacze PC i PlayStation 4.

Dodatek Chińska nawałnica ukazał się w grudniu 2013 roku, czyli kilka tygodni po premierze Battlefield 4. Zawiera on między innymi cztery nowe mapy do trybu multiplayer, pięć nowych broni, dwa pojazdy oraz kilka innych mniejszych akcesoriów.

Zwiastun dodatku Chińska nawałnica:


Battlefield 4: Wojna na Morzu również za darmo

Do 26 lipca można było pobrać za darmo dodatek Wojna na Morzu do Battlefield 4. Do tej pory DLC było płatne i dostępne oddzielnie lub za pośrednictwem przepustki sezonowej. Natomiast ze względu na nadchodzącą premierę Battlefield 1, EA postawiło na akcję Droga do Battlefield 1, przez którą zachęca do zapoznania się z serią. Wojna na Morzu było trzecim płatnym dodatkiem do Battlefield 4.

Darmowy dodatek mogą pobierać wszyscy posiadacze gry, bez względu na platformę. DLC oferuje:

CZTERY MORSKIE MAPY
Zagubione Wyspy, Bitwa o Spratly, Łamacz Fal i Operacja Moździerz. Na tych nowych, zlokalizowanych na Morzu Południowochińskim mapach, będziesz walczyć w dokach, rybackich wioskach i pośród skalistych wysepek.

ATAK NA LOTNISKOWIEC
W trybie Atak na Lotniskowiec, wzorowanym na trybie Tytana z Battlefield 2142, twoim zadaniem jest eliminacja nieprzyjacielskiego lotniskowca przy pomocy ataków rakietowych.

KIERUJ PODUSZKOWCEM
Wskocz na pokład poduszkowca, który z łatwością przemieszcza się po lądzie i wodzie. Korzystaj dzięki niemu z dróg na skróty i zdobywaj przewagę w walce.

Misja społecznościowa: Niszczenie łodzi
Zadaniem społeczności jest zniszczenie w sumie miliona łodzi na dowolnych mapach i w dowolnych trybach Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od godz. 18:00 dnia 19 lipca 2016 do godz. 18:00 dnia 25 lipca 2016.

Zwiastun dodatku do Battlefield 4: Wojna na Morzu:

Darmowe dodatki do Battlefield 4

W okolicach czerwca EA udostępniło inny dodatek za darmo, a mianowicie Drugie Uderzenie. Wcześniej podobnie jak Wojna na Morzu był on płatny. Tak samo wydawca zrobił z pierwszym dużym dodatkiem Ostateczna Rozgrywka w maju tego roku. W ramach dodatków gracze dostali nowe mapy, uzbrojenie oraz kilka innych nowości.

Taka sama akcja prowadzona jest w przypadku Battlefield Hardline. Warto więc zajrzeć na Steam oraz na platformy sprzedażowe dla konsol Sony i Microsoftu w celu sprawdzenia darmowych DLC.

Docelowo EA chce udostępnić wszystkie DLC do Battlefield 4 za darmo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%