Szef EA twierdzi, że Battlefield 2042 jeszcze poradzi sobie bardzo dobrze

Battlefield 2042 - grafika z postaciami
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042 aktualnie radzi sobie kiepsko i traci graczy, ale wkrótce otrzyma poprawki. Szef EA wierzy, że produkcja jeszcze osiągnie sukces.

Andrew Wilson nie wypiera się tego, że tytuł ten miał wyboisty start. EA zdaje sobie sprawę, że gra rozczarowała wiele osób i niektóre rozwiązania przygotowane na potrzeby produkcji wymagają zmian.

Uruchomiliśmy grę z dużą stabilnością, jednak w miarę jak coraz więcej graczy doświadczało pełnej rozgrywki, stało się jasne, że pojawiły się nieprzewidziane problemy z wydajnością, którymi będziemy musieli się zająć. Niektóre z naszych wyborów dotyczących projektu gry nie przypadły do gustu wszystkim członkom naszej społeczności. Jesteśmy w pełni zaangażowani w wykorzystanie pełnego potencjału tej gry i w pełni oddani naszym fanom Battlefield.

– powiedział szef EA, Andrew Wilson, w trakcie podsumowania finansowego
Źródło: VideoGamesChronicle

Wilson zaznacza, że firma wprowadziła juz wiele poprawek do gry, a kolejne są w drodze. Co więcej, szef Electronic Arts nadal wierzy, że Battlefield 2042 odniesie sukces… tylko jeszcze nie teraz.

Wprowadziliśmy już do gry szereg istotnych aktualizacji, a przed nami jeszcze więcej. Gracze mogą spodziewać się kolejnych znaczących aktualizacji w nadchodzących tygodniach (…). Ściśle współpracujemy z naszą społecznością, aby rozwijać i ulepszać podstawowe wrażenia z gry w Battlefield 2042.

Wierzę, że z biegiem czasu ta gra będzie sobie radzić naprawdę dobrze.

Niedawno ogłoszono, że opóźniono pierwszy sezon BF2042 do lata. Pierwotnie miał wystartować na początku bieżącego roku. Twórcy gry skupiają się jednak na wprowadzaniu niezbędnych poprawek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie