Battlefield 2042 - żołnierz pokazuje kciuk w górę przed śmiercią

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Battlefield 2042 z pokazem jeszcze w tym tygodniu. Upiorne dźwięki zapowiadają nowości

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się kolejny pokaz Battlefield 2042. Twórcy w sieci zamieścili krótkie nagranie z tajemniczym dźwiękiem. W ten sposób pozostawiono fanom zagadkę, która ma zwiastować nowości zaprezentowane niebawem.

Już w ten czwartek (22 lipca) o godzinie 19:00 na YouTube zobaczymy EA Play Live poświęcone kolejnej grze z serii Battlefield. Dowiedzieliśmy się o tym z poniższego wpisu na Twitterze, który kryje w sobie pewną tajemnicę. Po uruchomieniu nagrania usłyszycie specjalnie spreparowane dźwięki, które mają być wskazówką do zbliżającej się prezentacji.

Co ciekawe, transmisję będzie można bezproblemowo nadawać na własnych kanałach. Autorzy powyższego wpisu zachęcają do tego informację, według której czwartkowy livestream będzie pozbawiony jakiegokolwiek audio na licencji. Oglądajcie całość wraz z nami dzięki oknie, które możecie znaleźć poniżej.

Czego możemy się spodziewać po zbliżającej się prezentacji? Cicho liczę, że wspomniana, zaszyfrowana wiadomość dotyczy nowego trybu, o którym jeszcze nie wiemy za wiele. Ponoć ma być to swego rodzaju wariacja na temat Battle Royale. Czy to właśnie to? Okaże się już niebawem.

Przypominam, że Battlefield 2042 przewidziane jest na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. Premiera gry ma odbyć się 22 października 2021 roku. Jakie są Wasze dotychczasowe odczucia odnośnie zaprezentowanych już materiałów? Brakuje Wam jeszcze czegoś? Myślicie, że EA i DICE zaskoczą nas w czwartek?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się