Gracze Battlefield 2042 robią fletem to, czego ja nie umiem myszką i klawiaturą

bf2042 snajper
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien gracz Battlefield 2042 okazał się świetnym snajperem, korzystając wyłącznie z… fletu. Niektórzy są w stanie dokonać za pomocą instrumentów rzeczy, z którymi ja mam problem na myszce.

Jakie rzeczy? Strzelają, rzecz jasna. Nie da się ukryć, że w takich grach jak BF2042 perfekcyjne zabójstwo karabinem snajperskim zawsze cieszy. Tym bardziej, gdy dokona się go w tak niecodzienny sposób.

Muzyczna wojna w Battlefield 2042

Kreatywność graczy nie zna granic. Kiedy dokonają już w danej produkcji wszystkiego, postanawiają podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, na przykład używając zewnętrznego sprzętu, gdy tradycyjny kontroler stał się już po prostu zbyt nudny. Jak się okazuje – gra może nawet nie wyjść, a jej społeczność nawet w becie jest w stanie dokonać rzeczy zaskakujących.

Tak właśnie wygląda sytuacja z Battlefield 2042. Streamer DeanoBeano znany jest z tego, że… gra w choćby Call of Duty za pomocą perkusji. Tym razem postanowił zaskoczyć akcją, jakiej udało mu się dokonać w becie Battlefield 2042. Zastrzelił wroga za pomocą fletu.

No dobra, flet nie był tu bronią, a zastępował tradycyjny kontroler czy myszkę i klawiaturę. Streamer bezbłędnie oszacował za pomocą niecodziennego gadżetu do grania trajektorię lotu i strzelił perfekcyjnego headshota z odległości paruset metrów. Nie mam pojęcia, jak tego dokonał, ale najwyraźniej w poprzednim wcieleniu był snajperem. I flecistą.

DeanoBeano do tej pory wykonał parę podobnych akcji. Dla równowagi warto przypomnieć sytuację, gdy za pomocą perkusji zastrzelił karabinem snajperskim wroga w Call of Duty. W tym przypadku muszę zwrócić uwagę na genialny pomysł przypisania strzału do uderzenia w talerz.

Nie ukrywajmy, że gdy BF2042 już wyjdzie, gracze codziennie będą w nim dokonywać rzeczy niezwykłych. W końcu produkcja reklamowana jest genialnym trickiem gracza o nicku Rendezook, który wyskoczył z myśliwca, zestrzelił wroga wyrzutnią i powrócił do swojego pojazdu. Aż strach pomyśleć, co niektórzy mogą jeszcze wykombinować.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie