Battlefield 2042 - żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BF2042 ma zaoferować sporo darmowej zawartości po premierze. Na taki przeciek czekałem

Battlefield 2042 ma być mocno rozwijane po debiucie. Informator podzielił się konkretami odnośnie popremierowych, darmowych aktualizacji.

Wiemy już całkiem sporo o nowej odsłonie serii Battlefield. Nie zmienia to faktu, że EA wciąż ma trochę nowości do pokazania. Do tej pory nie poznaliśmy konkretów na temat rozwoju gry po jej premierze i choć oficjalnych informacji nadal brakuje, uznany informator przynosi dobre wieści.

Tom Henderson potwierdził na Twitterze, jak będą wyglądać cosezonowe aktualizacje gry. Na początku warto zaznaczyć, że będą one darmowe i najpewniej zapłacimy tylko za specjalne przedmioty kosmetyczne. Zapomnijcie więc o premium i drogich dodatkach z mapami.

Co sezon do BF2042 ma trafiać następująca zawartość:

  • 1 specjalistka lub specjalista
  • 2 nowe mapy
  • 2 mapy do trybu Portal
  • Aktualizacja trybu Strefa Zagrożenia (bazująca na historii)
  • 6-8 nowych broni do każdego trybu
  • 2-3 nowe pojazdy do każdego trybu
  • 100 poziomów Sezonów

Jak widać, EA zaczerpnęło sporo z konkurencyjnych tytułów. Moim zdaniem to jednak słuszna droga. Niemniej miejmy też na uwadze, że nie są to oficjalne informacje, choć Tom Henderson cieszy się bardzo dobrą reputacją. Jego poprzednie przecieki z Battlefield 2042 potwierdziły się w znacznej większości.

Bardzo cieszy mnie fakt, że na równi ze standardowymi trybami rozwijany będzie Portal. Tryb dla miłośników Battlefield zapowiada się świetnie i wieści o odświeżaniu kolejnych map są bardzo pozytywne. Przy okazji, nowej zawartości do reszty trybów też jest całkiem sporo. Oby powyższe doniesienia okazały się prawdziwe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się