Battlefield 2042 - żołnierze i pojazdy podczas walki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Darmowa beta Battlefield 2042 podobno opóźniona wraz z grą. Wyciekły nowe daty testów

EA wczoraj oficjalnie ogłosiło, że Battlefield 2042 zadebiutuje parę tygodni później, niż planowano. Znany informator twierdzi, że przesunięto również testy wersji beta.

Publikowane dotychczas nieoficjalne informacje wskazywały, że grę przetestujemy jeszcze w tym miesiącu. Tom Henderson twierdzi, że betę przesunięto na przyszły miesiąc. Podał też konkretne daty.

Od 6 października rzekomo zagrają osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe. To tak zwany Early Access wersji beta, który wymaga zakupu specjalnej wersji gry.

Start ogólnodostępnej wersji beta podobno zaplanowano na 8 października. Grę sprawdzi wówczas każdy chętny gracz, który chce zapoznać się z tym tytułem.

Nie wiemy, jaka zawartość znajdzie się w testowej wersji gry. Electronic Arts milczy na temat testów swojej produkcji, choć wcześniej oficjalnie wspominano, że otwarte testy są wciąż zaplanowane na bieżący miesiąc. Opóźnienie gry sugeruje jednak, że plotki się potwierdzą i te plany również mogły ulec zmianie.

Tom Henderson to wiarygodne źródło przecieków. Choć powyższe wieści nadal należy przyjmować ze sporym dystansem, trzeba brać poprawkę na to, że insider ujawnił wiele szczegółów gry na długo przed ich ogłoszeniem – w tym opóźnienie daty premiery. Na oficjalne informacje dotyczące wersji beta musimy jednak trochę zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się