Dziś nowa aktualizacja Battlefield 2042. Sprawdźcie, co się zmienia

Battlefield 2042 Hazard Zone - grafika promocyjna trzeci z trybów. Czwórka żołnierzy poszukuje dokumentów z satelitów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczoraj poznaliśmy wstępne szczegóły, a dziś ujawniono pełną listę zmian w aktualizacji 3.2 do Battlefield 2042. Electronic Arts wprowadza do gry pierwsze istotne poprawki w tym roku.

Jednym z głównych dań łatki jest poprawka rejestracji trafień Sundance. Hitboxy poprawiono również w przypadku ostrzału z broni pasażera w niektórych pojazdach.

Zajęto się powstającymi w wyniku wybuchów kraterami. Czasami żołnierze graczy zwalniali nieopodal eksplozji, co mogło przeszkadzać w rozgrywce – problem ten został wyeliminowany.

Twórcy BF2042 dalej walczą też z pozornie mniej znaczącymi, a jednak irytującymi błędami. Zjawisko rubberbandingu w przypadku biegu za sojusznikami rzekomo nie da się już graczom we znaki.

Większych i mniejszych zmian jest znacznie więcej. Aktualizacja 3.2 skupia się na naprawie gry, więc jeśli natykaliście się na jakiś błąd wyjątkowo często, istnieje duża szansa, że twórcy już się go pozbyli. Szczegółowy opis zmian w aktualizacji 3,2 znajdziecie na stronie Electronic Arts.

Patch będzie dostępny do pobrania od 20 stycznia od godziny 9:00 czasu polskiego.

Battlefield 2042 jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Dodatkowo z grą można zapoznać się dzięki subskrypcji EA Play.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie