Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Początek końca Battlefield 1 jest bliski. DICE zdradza, do kiedy będzie aktualizować grę

Battlefield 1 będzie musiał niedługo ustąpić miejsca swojemu następcy. Deweloperzy zamierzają jednak w ostatnich miesiącach wsparcia dostarczyć graczom sporo atrakcji.

DICE wydało niedawno komunikat dotyczący comiesięcznych aktualizacji Battlefield 1. Zgodnie ze słowami dewelopera, w czerwcu tytuł przestanie być wspierany aktualizacjami:

Będziemy co miesiąc aktualizować Battlefield 1 do czerwca 2018 r. – możecie spodziewać się nowej zawartości oraz różnych usprawnień gry. Jak widać na stronie aktualizacji, mogą one dotyczyć wszystkiego: matchmakingu, równowagi gry, a nawet problemów z syrenami drednotów. Życzymy miłej zabawy i regularnej gry w Battlefield 1 – nie przegapcie tego, co nas czeka.

Na szczęście, przez najbliższe miesiące będzie co robić (plany dla Battlefield 1 przypominamy poniżej), później tytuł będzie musiał ustąpić miejsca następcy, czyli kolejnej części Battlefield. Taka kolej rzeczy. A Wy na długo jeszcze zostaniecie przy obecnej odsłonie?

Warto również zaznaczyć, że koniec regularnych comiesięcznych aktualizacji nie jest jednoznaczny z tym, że żadna łatka do Battlefield 1 nie zostanie wydana. Być może będziemy otrzymywać jeszcze jakieś update’y. DICE jednak nic nie wspomina na ten temat.

7 premier nowego tygodnia. Polska produkcja dominuje zestawienie

Battlefield 1 – darmowe prezenty i nowy tryb dla 40 graczy

W zeszłym tygodniu mapa Przełamanie została udostępniona za darmo w Battlefield 1. Mapa ta pochodzi z dodatku Battlefield 1 Nie przejdą, a jej inspirację stanowi druga bitwa nad Marną.

Znakiem rozpoznawczym Przełamania są rosnące przy rdzewiejących wrakach maki. W najbliższych miesiącach pojawi się jeszcze więcej darmowej zawartości dla graczy Battlefield 1, m.in. mapa Soissons w maju, także z dodatku Battlefield 1 Nie przejdą, gdzie weźmiecie udział w jednej z największych bitew pancernych I wojny światowej.

W czerwcu niesamowite starcia będą się odbywać w nowym trybie Battlefield 1 – Operacje Uderzeniowe. Tryb Operacje Uderzeniowe dostępny jest dla 40 graczy. Napastnicy i obrońcy walczą o sektory, tak jak we wprowadzonym w Battlefield 1 popularnym trybie Operacji – tutaj jednak akcja rozgrywa się na jednej mapie, co jest świetnym rozwiązaniem, kiedy nie mamy czasu na pełen mecz Operacji.

Operacje Uderzeniowe rozgrywać się będą na pięciu mapach: Upadek kolosa, Prise de Tahure, Przełęcz Łupkowska, Zeebrugge i Somma. Większość tych map jest aktualnie dostępna tylko dla posiadaczy Przepustki Premium do Battlefield 1 lub konkretnych dodatków. W trybie Operacje Uderzeniowe będą one jednak dostępne dla wszystkich graczy.

Źródło: EA, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%