Battlefield 1 – pięć rozdziałów kampanii fabularnej, pięciu bohaterów i pięć zwiastunów

0 komentarzy

Mamy już filmiki prezentujące każdą część kampanii Battlefield 1.

Jeśli czekacie na Battlefield 1 i pierwsze co zamierzacie zrobić, to odpalić tryb dla pojedynczego gracza, na pewno wiecie już, że kampania przywita nas pięcioma rozdziałami i w każdym z nich pokierujemy inną postacią.

Rozpoczniemy jako pilot samolotu, by następnie wcielić się w beduińską wojowniczkę walczącą z Imperium Osmańskim, dalej mamy brytyjskiego czołgistę, następnie członka elitarnego górskiego pułku, by na koniec zostać gońcem z australijsko-nowozelandzkiego korpusu ANZAC.

Poniżej możecie zobaczyć teasery każdego rozdziału, który ogramy osobiście już 21 października (lub 18 października, jeśli zamówimy w przedsprzedaży Specjalną Edycję Ochotnika). Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One

Battlefield 1 – rozdziały kampanii fabularnej

WYSOKO POSTAWIENI ZNAJOMI

Battlefield 1

Ententa przegrywa wojnę w powietrzu. Lotnictwo brytyjskie nie jest w stanie dorównać niemieckim asom. Średni czas życia pilota wynosi 17 dni. W tak ponurych okolicznościach weźmiesz udział w podniebnych zmaganiach nad frontem zachodnim. Czekają na ciebie powietrzne pojedynki, nieoczekiwane spotkania i opowieść o prawdziwej przyjaźni.

NIC NIE JEST ZAPISANE

Battlefield 1

Na pustyniach Bliskiego Wschodu arabskie plemiona buntują się przeciw swemu ciemięzcy, Imperium Osmańskiemu, które ciężką artylerią ostrzeliwuje poruszających się konno, uzbrojonych w proste karabiny powstańców. Wciel się w beduińską wojowniczkę, która razem z legendarnym Lawrence’em z Arabii musi uzyskać przewagę nad dysponującym najnowszą technologią wrogiem i zniszczyć jego pociąg pancerny.

BŁOTO I KREW

Battlefield 1

Jesień 1918 roku. Wojska brytyjskie szykują się do zmasowanego natarcia na francuskie miasto Cambrai. Alianckie dowództwo jest przekonane, że dzięki wsparciu pojazdów pancernych opór nieprzyjaciela zostanie złamany. Jednak czołgi Mark V mają jeden poważny mankament: są zawodne. Dołącz do niezwykłej załogi jednego z nich i wyrusz za linie wroga, dowiadując się po drodze, czym jest prawdziwe braterstwo broni.

AVANTI SAVOIA

Battlefield 1

Zmagania Włoch i Austro-Węgier w Alpach utknęły w martwym punkcie. Żadna z okopanych wśród zaśnieżonych szczytów armii nie potrafi wyprzeć wroga z zajmowanych pozycji. Oto jednak pewien elitarny górski pułk szykuje się do niecodziennego ataku. Załóż pancerz arditich i weź udział we włosko-austriackich zmaganiach o kontrolę nad strategicznie położonym górskim fortem.

GONIEC

Battlefield 1

Imperium Brytyjskie zamierza otworzyć nowy front wojny. Powstają plany bezprecedensowej morskiej inwazji na państwo osmańskie. Na pokładach okrętów biorących udział w desancie na Gallipoli – pierwszowojennym odpowiedniku lądowania w Normandii – zgromadzonych jest przeszło pół miliona żołnierzy. Jako goniec z australijsko-nowozelandzkiego korpusu ANZAC znajdziesz się w samym centrum wydarzeń – staniesz się świadkiem zmasowanego ostrzału artyleryjskiego i walk na plażach, dostarczając przez linię frontu meldunki i rozkazy, od których zależeć będzie życie setek żołnierzy.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się