Battalion 1944 – oglądamy pierwszy gameplay

Kolejna strzelanina w klimatach drugiej wojny światowej na horyzoncie.

W zeszłym tygodniu studio Bulkhead Interactive obiecało wypuszczenie grywalnej wersji Battalion 1944, dostępnej dla osób odwiedzających imprezę  EGX Rezzed 2017 w Londynie.

Nie trzeba było długo czekać i w sieci wylądowały fragmenty rozgrywki, po raz pierwszy przedstawiające nadchodzącą produkcję w akcji. Poniżej znajdziecie filmik od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Westie, który zarejestrował ponad 10 minut zabawy.

Pamiętajcie jednak, że to nadal wczesna wersja Battalion 1944, która będzie rozwijana i poprawiana przez dewelopera. Westie zaznaczył przy okazji, że ogrywał tytuł na komputerze wyposażonym w procesor Intel Core i7 4.00 ghz, kartę graficzną GeForce GTX 1080 oraz 8 GB pamięci RAM. Na takim sprzęcie Battalion 1944 wyciągał średnio 250-300 fps-ów płynności (filmik oglądamy natomiast w 30 fps-ach).

Przypominamy, że Battalion 1944 jest produkcją nastawioną na tryby sieciowe. Premiera gry planowana jest na 2017 rok. Tytuł zawita na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.