Detektyw Bruce Wayne w akcji. Nowy zwiastun filmu Batman

Robert Pattinson jako Batman
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu Batman. Trailer rzuca nowe światło na to, z czym Bruce Wayne będzie musiał się zmierzyć.

Nowa produkcja z uniwersum DC różni się nieco od dotychczasowych filmów o superbohaterach. W Batmanie zobaczymy bowiem “zdesperowanego mściciela“, który mierzy się z własną traumą, a jednocześnie próbuje rozwikłać zagadkę kryminalną. Gotham raz po raz wstrząsają kolejne brutalne morderstwa i to właśnie Bruce Wayne w towarzystwie Kobiety-Kota będzie musiał stawić czoła seryjnemu zabójcy. Całość jest okraszona wyjątkową, choć szczególnie pasującą w tym miejscu estetyką noir; choć trzeba przyznać, że to nieco inny rozdział w historii kina superbohaterskiego. Zobaczcie sami, jak zapowiada się Batman:

W roli Batmana obsadzono w tym przypadku Roberta Pattinsona, jako Catwoman pojawi się natomiast Zoë Kravitz. Oprócz nich na ekranach zagoszczą m.in. Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Colin Farrell jako Pingwin, Paul Dano jako Riddler, a także Jeffrey Wright jako komisarz Gordon. Premierę tytułu zaplanowano na 4 marca 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie