Robert Pattinson w tytułowej roli w filmie The Batman

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nowe informacje o filmie Batman. Data premiery niezagrożona

Jest kilka nowych informacji na temat nadchodzącego filmu Batman. Twórcy wypowiedzieli się m.in. o ewentualnym opóźnieniu premiery.

Spekulacje związane z przełożeniem premiery wynikają z nowego, groźnego wariantu Covid-19. O możliwą zmianę daty zapytano szefa WarnerMedia, Jasona Kilara:

„Zwracamy szczególną uwagę na wszystko, co dotyczy Omikronu. Z obecną datą czujemy się pewnie. Będziemy obserwować sytuację.”

– powiedział Kilar w rozmowie z portalem Puck News.

Twórcy woleliby zapewne uniknąć nagłych zmian w tak krótkim okresie przed premierą, zwłaszcza że pierwotnie ustalona data już dawno minęła. Batman miał bowiem znaleźć się w kinach jeszcze w zeszłym roku, 25 czerwca 2021. Później premierę przesunięto na październik, natomiast jej obecna data to 4 marca 2022.

Oprócz tego produkcja otrzymała już oficjalnie kategorię wiekową. Mimo zapowiadanego klimatu tytułowi nadano kategorię PG-13. Oznacza to, że film mogą obejrzeć również dzieci za wiedzą i zgodą opiekunów. Taka decyzja może się wydawać dziwna w kontekście dotychczasowych zapowiedzi, z których wynika, że film w istocie nie będzie „kolejną” historią o przyjaznych w gruncie rzeczy superbohaterach, lecz mrocznym, wręcz brutalnym kryminałem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%