Nieoficjalnie wiadomo, kiedy Batman trafi na HBO Max. Platforma przypadkiem ujawniła datę

Batman i Selina Kyle zadebiutują w HBO Max
Baza filmów Filmy Newsy Platformy Uniwersum

Wiadomo już nieoficjalnie, kiedy najnowszy Batman trafi na HBO Max. Platforma przypadkowo ujawniła datę premiery filmu w streamingu.

Jak podaje portal Deadline, w wyniku błędu technicznego po stronie HBO Max w sieci ujawniono datę streamingowego debiutu Batmana. Jest ona dokładnie taka, jak wyliczyli fani. Zgodnie z ich obliczeniami – oraz błędem HBOBatman ma zadebiutować na HBO Max 19 kwietnia. Data nie została jeszcze potwierdzona przez HBO, lecz rzeczywiście jest wysoce prawdopodobna.

Późniejsza data premiery w streamingu ma oczywiście sens ze względów ekonomicznych. Do tej pory Warner Bros. zdarzało się umieszczać filmy na platformie streamingowej tego samego dnia, gdy debiutowały w kinach. Wpływy z biletów były z tego względu znacznie niższe; wiele osób decydowało się na obejrzenie najświeższej premiery w domowym zaciszu. Przy Batmanie zmieniono jednak zasady i od tej pory tytuły będą dostępne na HBO Max ok. 45 dni po wejściu do kin.

Jak na razie Batman świetnie radzi sobie w kinach. Po blisko dwóch tygodniach na ekranach film ma na koncie ponad 479 miliony dolarów. Przez najbliższy miesiąc zapewne jeszcze powiększy tę stawkę – a następnie trafi do odbiorców platform streamingowych. Do tej pory widzowie HBO Max mogą oglądać inne tytuły z uniwersum DC, które są już dostępne w serwisie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie